Beszámolók

.

Gáspár Csaba váltja ifj. Ficza Ferencet

2012. május 16. 20:44 | XFX Unicorse Team Press

A XFX Unicorse színeiben két ETCC futamon indult versenyző menedzsmentje tájékoztatta a csapatot, hogy Ferenc nem tud részt venni a következő futamon. Unicorse közlemény...

Ladies Cup a Hungaroringen

2012. május 5. 16:35 |

Szikrázó napsütés és nagy hőség fogadta az évadnyitó futamhétvégén a Lotus Ladies Cup versenyzőit a Hungaroringen. A lányok kiválóan helytálltak a melegben és izgalmas futamokkal szórakoztatták a nézőket.

Magyar - cseh csata a Lotus Kupában

2012. május 4. 20:16 |

Az utolsó pillanatig kiélezett csatát hozott a hungaroringi gyorsasági OB keretében a Lotus Eastern Europe Cup versenye, amelyen Major Benedek minimális különbséggel legyőzte az élről rajtoló Marek Friedet.

Problémamentes hétvége, egy picit keserű szájízzel

2012. május 3. 23:02 | Kertesi Zoltán (Unicorse)

Április utolsó hétvégéjén rendezték a 2012-es ETCC sorozat második fordulóját a Dunaszerdahely melletti Slovakiaringen.

Fekete Krisztián új születésnapja

2012. május 3. 22:22 | AGYB Média

A tavalyi bajnok az időmérő edzésen, vétlen félként, összeütközött egy másik versenyzővel és totálkárosra tört a versenyautója. A szombati versenyt kihagyta, de vasárnap újra futamot nyert.

Marek Fried és Gáspár Csaba győztek ''kistúrában''

2012. május 1. 21:57 | MNASZ AGYB

Szombaton a cseh versenyző a rajtot követően vette át a vezetést a pole-ból induló Gáspár Csabától és nyert, a magyar versenyző a vasárnapi, újabb első rajtkockáját már győzelemre tudta váltani.

Bárkovics duplázott

2012. április 30. 09:59 |

Egy szombati rajt-cél győzelemmel és egy nyolcadik rajthelyről szerzett vasárnapi arannyal maximális pontszámmal zárta az RRC Suzuki Bio Kupa első versenyhétvégéjét az RCM Motorsport versenyzője.

Egy Pagani és egy Alpina győzött

2012. április 30. 08:42 | AGYB Média

A szombati versenyen az utolsó helyről rajtolva nyert Antonin Herbeck a Pagani Zondával, vasárnap Barta Attila az ötödik helyről tört előre az Alpina B6 GT3-al.

A Phoenix Racing Audi nyert Bathurstben

2012. február 26. 11:40 | Creventic, byF

Az idéntől a 24H Dubai rendezője lett a promótere az ausztrál 12 órás versenynek is, így az Armor All Bathurst 12 Hour a holland Creventic endurance sorozatának, a 24H Series része lett.

Merci 1-2-3

2012. január 14. 19:17 | Creventic, byF

Az SLS AMG GT3 versenyautók dominálták a hetedik Dunlop 24H Dubai hosszú távú versenyt. A győztes autót Khaled Al Qubaisi, Sean Edwards, Jeroen Bleekemolen és Thomas Jäger vezette.

Lapozás:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 23