Beszámolók

.

Ferrarik az első sorban

2012. január 12. 21:24 | Creventic, byF

A csütörtöki időmérő edzés utolsó perceiben a brit Rob Barff egy 2:02.092-es időt autózott, ami elégnek bizonyult ahhoz, hogy a helyi AUH Motorsport/FF Corse 453 Italia GT3-ja holnap a pole-pozícióból indulhasson.

Díjátadó Gála 2011

2011. december 7. 04:30 | Bálint F Gyula

December 3-án, a Ramada Resort Aquaworldben kerültek átadásra a Duna Autó Autós Gyorsasági Országos Bajnokság serlegei.

Az utolsó pofon

2011. november 20. 10:22 |

Ahhoz képest, hogy a privát értékelés bajnoki címéért jöttünk, nehezen lehet érthető, hogy lettünk végül "csak" a negyedikek, de, sajnos még az összesítésben is vesztettünk pozíciót, de a tavalyi 9. helyet ismét elhoztuk.

Ausztriában is osztoztak a győzelmeken

2011. október 18. 19:02 |

Ahogy egy hónapja a Hungaroringen, Ausztriában is egy-egy győzelmet szerzett az osztrák Markus Nikowitsch és a cseh Tomás Kusy.

Túraautók Salzburgringen

2011. október 17. 09:50 | Bálint F Gyula

Deák Endre volt a leggyorsabb magyar a hétvégén. A Főnix Motorsport versenyzője egy BMW M3 autóval versenyzett és két második helyet szerzett F-3500-ban.

Kiss Nobert győzött, Tim Gábor a bajnok!

2011. október 16. 21:46 |

Az idei utolsó verseny Kiss Norbert nyerte a már bajnok Tim Gábor előtt.

Zárófutam következik

2011. október 3. 18:44 |

Az október 14-15-én megrendezésre kerülő salzburgringi verseny kiírása, időterve és a nevezési lap letölthető a verseny oldaláról.

Kategóriagyőztes a BOVI

2011. szeptember 25. 16:50 | Creventic

A Schubert Motorsport BMW-je nyerte a barcelonai 24 órás viadalt, a második helyen célba érő Brokernet Silver Stinggel Bódis Kálmánék elsők lettek az SP2-es autók között.

Fekete Krisztián a 2011-es formula bajnok

2011. szeptember 22. 02:14 | AGYB Média

Szombati győzelmével a Pi-Do Racing Team versenyzője bebiztosította magának az idei bajnoki első helyezést.

Kusy és Nikowitsch is nyert a Hungaroringen

2011. szeptember 21. 14:26 |

Szombaton a cseh, vasárnap az osztrák versenyző állhatott fel az őszi Hungaroring Kupa dobogójának legfelső fokára.

Lapozás:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 23