Hírek

.

Michelisz az első sorban

2012. június 30. 23:47 | Bálint F Gyula

A második rajtkockát szerezte meg Michelisz Norbert az International Superstar Series szombati időmérő edzésén. Futamok vasárnap 11:15 illetve 16:15-ös kezdéssel.

Live Timing

2012. június 15. 17:39 |

A Gyorsasági OB ezen a hétvégén zajló versenyei otthonról is nyomon követhetők a Pannónia-Ring Live Timing oldalán!

BERNIS Kupa a Pannónia-Ringen

2012. június 14. 03:03 | Bálint F Gyula

Nem sok idejük volt a pihenésre a Duna Autó Autós Gyorsasági Országos Bajnokság résztvevőinek. A június 8-10 között, Szlovákiában megrendezett forduló után ezen a hétvégén a Pannónia-Ringen folytatódik a küzdelem.

Retro Lada Kupa

2012. június 6. 12:36 |

Kedvcsináló a Premier Video Stúdió archívumából a Pannónia-Ringen megrendezésre kerülő Lada Kupa elé.

Gyászhír

2012. június 5. 19:00 | MNASZ

Tragikus hirtelenséggel, életének 65. évében 2012. június 5-én, kedden elhunyt Frank Tamás, a Hungaroring Sport Zrt. alelnöke, a Magyar Nemzeti Autósport Szövetség általános alelnöke.

Magyar dobogó Monte Carlóban

2012. május 26. 21:37 | OXXO sajtóanyag

Kiss Pál Tamás, az OXXO Energy Drink 21 éves tehetsége a GP3 történetének legelső Monte-Carlói futamán a szenzációs 2-ik helyen végzett.

Michelisz megcsinálta!

2012. május 6. 15:00

A Zengő Motorsport pilótája egy bravúros rajtot követően, hazai közönsége előtt szerezte meg második világbajnoki futamgyőzelmét. A Hungaroring felrobbant! Gratulálunk, szép volt Norbi, szép volt Zengő

Több száz milliós autócsodák a Hungaroringen

2012. április 26. 07:49 | Főnix MSE / AUTOKART

A BFR Driver Academy Kupával idén is április utolsó hétvégéjén (április 28. – április 29.) kezdődik el a magyar Autós Gyorsasági Bajnokság. A szezonnyitó versenyhétvége egyben a Közép-Európai Zóna Trófea egyik fordulója is, ezért igazán különleges mezőny látogat el hazánkba.

Ferrari Challenge, Imola

2012. április 26. 07:20 | AUTOKART

A Warm Up pilótája számára egy 13. helyet és egy kiesést hozott az olaszországi versenyhétvége.

Kiss Pál Tamás jelenti Silverstone-ból

2012. április 12. 08:25 | OXXO

Szerdán kezdődött a GP3 sorozat szezon előtti utolsó tesztje, melyen ezúttal Silverstone-ban körözhettek a pilóták.

Lapozás:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 29