Webszemle

.

Jövőre négyhétvégés ETCC, két magyar csapattal?

2011. december 11. 11:37 |

December 7-én hivatalossá vált, hogy a jövő évben az ETCC (Túraautó Európa Kupa) négy hétvégén, összesen nyolc fordulóban kerül lebonyolításra. Tim Gábor és Ifj. Ficza Ferenc indulhat a sorozatban.

Pont nélkül Kínában

2011. november 6. 12:42 |

„Nagyon nehéz ebből a két futamból bármi pozitívumot leszűrni. Az egyik, hogy az időmérő tempónk régen volt ilyen jó. A másik, hogy van még esélyem a privát bajnoki címre. Makaó az a pálya, ahol tényleg bármi megtörténhet, így nem kérdés, hogy taktikusan fogok versenyezni, minden kockázatot vállalok majd.”

Mindkét időmérőn top5-ben!

2011. november 5. 10:39 |

A Q1-ben a második, a Q2-ben a negyedik helyen végzett Michelisz Norbert Shanghaiban, a Túraautó VB utolsó előtti fordulóján.

Siker a Slovakiaringen!

2011. október 23. 18:35 |

A 2011-es évad lezárásaként a GFS Racing benevezte az új fejlesztésű Lotus 1.6 autóját a Slovakiaring-i 6 órás, pénzdíjazásos versenyre.

Michelisz Norbert ismét pontszerző Suzukában

2011. október 23. 11:11 |

A kilencedik helyen intette le a kockás zászló Michelisz Norbertet a WTCC második suzukában megrendezett futamán vasárnap délután. Az első futamon tizedik lett.

A Hungaroring jövője

2011. október 17. 09:02 |

"A túra-világbajnokság ingyenes volt, jövőre is ingyenes lesz" - mondta a Digi Sport Reggeli Start című műsorában Szalay Balázs, a Hungaroring új üzletfejlesztési igazgatója.

Második hely a szezonzáró futamon!

2011. október 9. 22:00 |

Újabb két dobogós helyet szerzett Kiss Norbert a Kamion EB-n. A Le Mans-ban megrendezett utolsó versenyhétvége négy futamában sorrendben a 8., 3., 7. és végül a 2. helyen végzett.

Rajt - cél győzelem Jaramában!

2011. október 3. 10:25 |

Kiss Norbert nyerte a Kamion EB Spanyolországban rendezett fordulójának negyedik futamát vasárnap.

Reggeli start

2011. szeptember 28. 13:26 |

A Digi Sport reggeli műsorában vendégeskedett Gyulay Zsolt és a magyar WTCC futamról, a Hungaroringről, az IRC-ről beszélgetett Szombathy Pállal.

Jővöre is lesz WTCC a Hungaroringen.

2011. szeptember 24. 10:54 |

Csütörtöki ülésén az FIA Motorsport Világtanácsa több lényeges döntést meghozott, a hazai közönség számára egyértelműen a legfontosabb, hogy 2012. május 6-án visszatér a WTCC mezőnye a Hungaroringre,

Lapozás:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 10